Havzan Mah. Yeni Meram Cad. Özdemir Apt. No:11/4 Meram / Konya
+0 332 350 45 43 / +0 332 351 38 71

AV. ARB. ELİFE KAZANCI

Biyografi

Elife Kazancı, 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 1988 yılında stajını bitirerek avukatlık ruhsatını aldı ve avukat olarak çalışmaya başladı. Meslek hayatına başladığı hukuk bürosunu, 1988 yılında kurdu.

Elife Kazancı, Özellikle Aile Hukuku konularında uzmanlaşmış olup eşler arasındaki mal rejiminden kaynaklı davalarda bilirkişilik yapmaktadır.Ticaret Hukuku , Bankacılık konularıyla ilgilenmektedir.

Birçok dernek de görev alan Elife Kazancı Konya Soroptimist Kulübünün kurucu başkanıdır.Konya Barosu 1994-1996 yılları arasında yönetim kurulunda görev almıştır. Mesleki ve sosyal alanda davet edildiği birçok değişik mecrada  konuşmacı olarak yer almaktadır.

Adalet Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, Arabuluculuk Daire Başkanlığı nezdinde sicile kayıtlı arabulucu olan Elife Kazancı, dünyada kabul gören bu modern ihtilaf çözüm yöntemi (arabuluculuk – mediation) üzerinde çalışmalarını, özellikle yerel ve uluslararası ticari ihtilafların arabuluculuk ile çözümlenmesi yönünde profesyonel anlamda sürdürmektedir.

4,5 ayda iş hukukunda uzmanlık ,Ticaret hukukunda uzmanlık, Tüketici Hukukunda uzmanlık, banka ve finans hukukunda uzmanlık eğitimlerinde uygulamacı eğitimci olarak yer almış 500 kişiye eğitim vermiştir.

Eğitim: İstanbul Üniversitesi

Baro Kaydı: Konya Barosu , 961

E-Mail: elifekazanci@kazancihukukburosu.com

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by